Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości nadruku na metalu techniką tzw. sublimacji - to nowoczesna technologia umożliwiająca wtapianie w metal, tkaniny i szkło dowolnych nadruków komputerowych z uwzględnieniem wszelkich sugestii z Państwa strony. Technika ta pozwala na wykonanie indywidualnych, eleganckich i efektownych projektów opartych na fotografii, logo firmy czy całkowicie dowolnej grafice np. rysunku. Możliwość indywidualnych opracowań przy rewelacyjnie niskiej cenie odróżnia tę technologię od innych np. wyrobów grawerskich. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii oraz specjalistycznego oprogramowania jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa w krótkim terminie dowolną ilość tanich, efektownych tabliczek oraz gadżetów reklamowych w pełnej gamie kolorów.
Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów :
- certyfikaty
- dyplomy okolicznościowe
- gratulacje, wyróżnienia
- podziękowania i życzenia
- autoryzacje
- tabliczki i numerki na drzwi
- tabliczki znamionowe
- tabliczki okolicznościowe
- tabliczki informacyjne
- systemy oznakowań biur itp.
- identyfikatory z klipsem
- tabliczki na puchary, statuetki, figurki
- podkładki pod mysz, podkładki pod kubki
- kubki z dowolnym nadrukiem
- koszulki, fartuszki, śliniaki z dowolnym nadrukiem
- poduszki z dowolnym nadrukiem
- puzzle
- torby na zakupy z dowolnym nadrukiem
- breloki, znaczki
- proporczyki
- pamiątki i wiele innych.
Uwaga! przedstawione wzory nie odzwierciedlają w pełni kolorów, faktury oraz doskonałej jakości produktu.
Blaszki dostępne są w różnych kolorach:
Dostępne są różne drewniane podkłady pod tabliczki okolicznościowe.
Poniżej znajdują się przykłady podkładów i etui na tabliczki okolicznościowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt. Udzielimy Państwu wszelkich informacji i pomożemy  w doborze odpowiednich parametrów tabliczek, podkładów wraz z etui wyściełanych kolorowym materiałem.
Dostępne są również podkłady i etui na tabliczki okolicznościowe o innych wymiarach i kształtach.
Przyznawanie nagród i wręczanie upominków to element, bez którego trudno sobie wyobrazić dzisiejszy sport i życie prywatne. Obie te dziedziny mają wiele podobieństw, każda z nich wymaga troski, wytrwałości i ogromnego zaangażowania, bo bez jednego z tych elementów bardzo szybko coś się burzy. Szukamy oryginalnych nagród i upominków żeby zmotywować, nagrodzić lub osłodzić komuś życie. Jeśli już nie ma pomysłu na prezent czy nagrodę bo wszystkie się wyczerpały to w naszej firmie znajdziecie Państwo coś co może zainspirować i dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Podkłady są wykonane z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego podkładu otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
10 x 15 cm, 15 x 20 cm, 17,5 x 22,5 cm, 20 x 25 cm, 23 x 30,5 cm, 30,5 x 38 cm


Podkłady są wykonane z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego podkładu otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
155 x 197 x 16 mm, 184 x 222 x 16 mm, 204 x 247 x 16 mm, 245 x 304 x 16 mm


Podkłady są wykonane z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego podkładu otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
181 x 193 x 16 mm


Podkłady są wykonane z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego podkładu otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
95 x 171 x 16 mm


Podkłady są wykonane z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego podkładu otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
165 x 209 x 16 mm

Podkłady są wykonane z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego podkładu otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
120 x 165 x 16 mm

W naszej ofercie znajdują się etui wyściełane oraz gładkie otwierane horyzontalnie i wertykalnie.
Etui gładkie dostępne jest w dwóch kolorach: brązowym oraz bordowym.
Dostępne kolory wyściełanie: bordowy, brązowy, zielony, granatowy.

Klocek duż pod wizytówkę wykonany jest z wysokiej jakosści materiału MDF.
Pudełko do każdego klocka otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
50 x 200 mm

Klocek duży pod wizytówkę wykonany jest z wysokiej jakości materiału MDF.
Pudełko do każdego klocka otrzymają Państwo GRATIS.
Dostępny format podkładów:
50 x 60 x 50 mm

Drewniane trofeum wykonane jest z wysokiej jakości materiału MDF.
Dostępny format podkładów:
Deska: 100 x 150 mm; Podstawa: 100 x 250 mm
Deska: 150 x 200 mm; Podstawa: 100 x 300 mm
Deska: 200 x 250 mm; Podstawa: 100 x 345 mm

Drewniane trofeum wykonane jest z wysokiej jakości materiału MDF.
Dostępny format podkładów:
Deska: 150 x 100 mm; Podstawa: 100 x 200 mm
Elegancja, wrażenie wyjątkowej solidności certyfikatów i licencji z nadrukiem na metalowej tabliczce na podkładzie drewnianym zdecydowanie wpływa na poziom prestiżu firmy, doskonały pomysł na podniesienie rangi konkursów, turniejów, zawodów sportowych czy uroczystości szkolnych. Dysponujemy czterema rozmiarami podkładów drewnianych: format A5, pośredni między A5 a A4, A4 i A3. Podkład drewniany występuje w trzech odcieniach kolorystycznych i może być umieszczony w eleganckim etui. Przed wykonaniem zlecenia, przedstawiamy projekt, który wykonujemy bezpłatnie. Oprócz tekstu na tabliczce możemy umieścić zdjęcie, znak firmowy, grafikę itp. Oferujemy duży wybór czcionek i rysunków okolicznościowych ze wszystkich dziedzin. Ten szczególny dzień zdarza się tylko raz. Unikatowe pamiątki wykonane systemem nadruku w wyszukanym stylu i ekskluzywnej formie utrwalają najbardziej osobiste życzenia, pozdrowienia i podziękowania. Każdy dyplom może być opatrzony odpowiednimi pieczęciami oraz podpisami, umieszczonymi na specjalnej tabliczce. Dyplomy wykonane w tym systemie oferujemy również w sprzedaży wysyłkowej. Projekt lub tekst z dodatkowymi życzeniami można przesłać do nas faksem, pocztą lub e-mailem, a my odeślemy gotowy projekt wraz z wyceną do akceptacji.
Charakterystyka wyrobów:
DYPLOMY
CERTYFIKATY
Pozwalają łatwo uzyskać niepowtarzalny efekt w wyszukanym stylu i ekskluzywnej formie, świadczą o randze firmy, która je wystawia.
Unikatowe pamiątki wykonane tą technologią utrwalają najbardziej osobiste życzenia, pozdrowienia i serdeczności, a także gratulacje i wyrazy uznania.
GRATULACJE
Podziękowania cechuje niepowtarzalna elegancja i możliwość zawarcia w nich bardzo osobistych treści skierowanych do konkretnego adresata.
PODZIĘKOWANIA
Dobrym zwyczajem młodej pary jest podziekowanie rodzicom za trud wychowania, za troskę, przekazane wartości oraz pomoc w przygotowaniach do ślubu i uroczystości weselnej.
To bardzo miły gest i nie wolno o nim zapomnieć. W ramach wdzięczności młodzi wręczają swoim rodzicom kosze kwiatów, ale świetnym i oryginalnym prezentem moga być podziękowania ślubne na tabliczkach, różnego rodzaju trofeach szklanych z nadrukiem lub grawerem, które rodzice mogą powiesić na ścianie bądź postawić na regale.
PODZIĘKOWANIA ŚLUBNE NA PODKŁADZIE DREWNIANYM
Za osiągnięcia w pracy, nauce, w sporcie dają możliwość ich wyeksponowania i powieszenia na ścianie lub postawienia pośród innych trofeów.
NAGRODY
Wyściełane oraz gładkie, otwierane horyzontalnie lub wertykalnie. Eleganckie etui jest powlekane wysokogatunkową okleiną skóropodobną w kolorze bordowym i brązowym, a od wewnątrz wyściełane aksamitem w kolorze brązowym, bordowym, zielonym i granatowym.
ETUI DO TABLICZEK
Wykonane w technologii sublimacji zwracają uwagę jakością i estetyką wykonania. Technologia ta pozwala  na umieszczenie na tabliczkach logo firm i innych elementów graficznych. Ceny tabliczek znamionowych  ustalane są w oparciu o nakład i ich rozmiar.
TABLICZKI ZNAMIONOWE
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bogatą gamę tabliczek informacyjnych mogących znaleźć wiele  zastosowań.
Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i odcieni blaszek. Tabliczka oprócz tekstu zawierać może również  zdjecie, znak firmowy, grafikę itp. Tabliczki informacyjne na drzwi urzędów, biur, gabinetów, szkół,  eksponaty, a także różnego rodzaju prezenty, pamiątki, ramy obrazów cechują się elegancją oraz  czytelnością.
INFORMACYJNE
Tabliczki z imieniem i nazwiskiem na drzwi to doskonały dodatek na każde drzwi. To elegancka i doskonała wizytówka nie tylko mieszkania, ale również firmy.
Mocowane za pomocą specjalnej taśmy.
- Wizytówki i numerki na lub obok drzwi, prywatne i służbowe cechuje wyjątkowa czytelność                  i trwałość. Mogą to również być identyfikatory z logo, nazwiskiem, funkcją i zdjęciem.
WIZYTÓWKI NA DRZWI
Posiadamy również w swoich zbiorach tabliczki mosiężne odlewane, które idealnie nadają się jako wizytówki na drzwi i w oryginalny sposób podkreślają charakterystykę każdych drzwi drewnianych.
Tabliczki oferujemy w połysku, macie i patynie. Każda z osobna pokrywana jest kilkoma warstwami lakieru . Wyboru możesz dokonać spośród 50 wzorów.
WIZYTÓWKI MOSIĘŻNE - GRAWEROWANE
Klocki na biurko znajdują doskonałe zastosowanie jako klocek pod imienną wizytówkę, ale również może służyć w restauracji jako nr stolika lub rezerwacja. Tak oznaczone miejsce pracy wygląda profesjonalnie i bardzo estetycznie. Wykonane są z wysokiej jakości materiału MDF. Pudełko do każdego klocka otrzymają Państwo gratis.
WIZYTÓWKA - KLOCEK DREWNIANY NA BIURKO
IDENTYFIKATORY
Identyfikatory z nazwiskiem, funkcją, zdjęciem i logo firmy są bardzo czytelne, eleganckie i trwałe. Ich wymiary są zgodne z życzeniem klienta. To ważny element kreowania wizerunku firmy. Ułatwia kontakt z klientami i partnerami. Identyfikator wykonany z blaszki metalowej w kolorze złota lub srebra, wyposażony w klips sprężynujący i niewielką agrafkę. Nadruk wykonany w pełnym kolorze.  Oferujemy identyfikatory o nietypowych wzorach, z najwyższą jakością druku.
GADŻETY
To wszelkiego rodzaju upominki i materiały reklamowe, na których z łatwością umieścimy Twoje logo, zdjęcie i dowolną grafikę. To m.in. breloczki i medaliony w szykownym etui lub bez. Mogą to być również parasole, czapki, smycze, zapalniczki, długopisy itd. Gustowne blaszki z nadrukiem naklejane na wszelkiego rodzaju pamiątki i gadżety nadają im specjalnego charakteru.
To pamiątka na każdą okazję - znakomity prezent. Wykonujemy niewielkie serie i pojedyncze egzemplarze.  Kubek z ulubionym zdjęciem?  Nic prostszego. Jeżeli zechcesz, Twoje zdjęcie ozdobi porcelanowy kubek.  Od dzisiaj możesz oglądać zdjęcia z wakacji, uroczystości oraz z ukochaną osobą, dziećmi, czworonożnym  przyjacielem, codziennie pijąc kawę lub herbatę.
Mają specjalnie przygotowaną powłokę, przez co wykonane nadruki są bardzo trwałe. Oferujemy kubki  błyszczące i matowe, z kolorowym wnętrzem, a nawet zmieniające kolor pod wpływem ciepła.
KUBKI
Znakomicie ożywia atmosferę biur, sal konferencyjnych, uświetnia oficjalne okazje, dodaje prestiżu. Produkujemy proporczyki narodowe, firmowe i okolicznościowe w formacie prostokąta o wymiarach 120x240 mm.
Plakietki - metalowe, okrągłe odznaki o rozmiarze 56 mm z dowolną grafiką, napisem posiadające  bezpieczne zapięcie agrafkowe. Nadają się na wszelkie imprezy masowe, sportowe i okolicznoś-ciowe.  Mogą być wykończone jako znaczek posiadający bezpieczne zapięcie agrafkowe, magnes na lodówkę,  otwieracz do butelek czy lusterko. W ofercie również z kotylionem.
Dla zapewnienia bezpieczeństwa Waszego czworonożnego pupila - nadruk tekstu i grafiki dostępny na  blachach w różnych kolorach.
PROPORCZYKI
ZNACZKI
IDENTYFIKATORY DLA ZWIERZĄT
®