Ostrzeniem zajmujemy się od początku istnienia naszej firmy. Z roku na rok powiększaliśmy bazę maszynową i wdrażaliśmy nowe technologie. Utrzymujemy stałą załogę, która dba o wysoką jakość i terminowe wykonanie usług. Tępe noże, nożyczki czy też narzędzia stolarskie mogą sprawić wiele problemów. W takich wypadkach warto odszukać sjonalne usługi ostrzenia ostrzy. Nasza firma ostrzy wszelkie rodzaje noży i narzędzi: noże proste, profilowane i ze stali szybkotnącej, krajalnice, narzędzia do mechanicznej óbki drewna, wiertła i frezy. Nie ma problemu nawet z tak specjalistycznymi rzeczami jak ostrzenie noży lekarskich. Wszystkie nożyczki są rozkręcane, szlifowane od środka, polerowane a następnie skręcane i ostrzona jest krawędź tnąca (w przypadku nożyczek z krawędzią ząbkowaną szlif wykonywany jest tylko od środka). Wszystkie noże są owane, polerowane a następnie obciągane na osełce, marmurku lub stalce w zależności od potrzeb.
Narzędzia chirurgiczne
Wykonuje się ostrzenie nożyc lekarskich prostych i krzywych, odsadzonych, lewych i prawych, aderatorów, noży amputacyjnych itp.
Narzędzia fryzjerskie
Ostrzenie nożyczek fryzjerskich bez ząbków i z ząbkami, degażówek i półdegażówek, nożyczek i cążek do manicure i pedicure, maszynek do strzyżenia włosów.
Narzędzia stolarskie
Ostrzenie pił tarczowych z węglikami spiekanymi i bez węglików, pił taśmowych, noży do heblarek, łańcuchów z pilarek.
Narzędzia piekarnicze
Ostrzenie nożyc z krajalnic do pieczywa.
Narzędzia rzeźnicze
Noże rzeźnicze, nożyki i sita do mielenia mięsa, noże z krajalnic do wędlin.
Narzędzia domowe
Ostrzenie nożyczek, noży, scyzoryków, noży myśliwskich, bagnetów, nożyków i sitek do mielenia, noży z krajalnic domowych, narzędzi do manicure i pedicure, noży do szatkownic, wierteł widiowych i tytanowych, noży do cięcia glazury, łyżew, itd.
Utrzymujemy stałą załogę gdyż tylko pracownicy o długim stażu potrafią docenić wartość klienta, a to powoduje zachowanie wysokiej jakości i terminowo wykonanej usługi. Gwarantyjemy wysoką jakość usługi i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Korzystne jest naostrzenie narzędzia, jeśli długo nie było używane. Bieżące ostrzenie jest o wiele szybsze i łatwiejsze niż całkowita renowacja ostrza.
®