®
TRYB REALIZACJI I SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ PRZEZ INTERNET
Przeslij nam wszystkie dane i materiały do wykonania projektu, a wykonamy go za Ciebie.
Dokładny projekt i mozliwość wykonania będą uzgadniane z naszym grafikiem, który skontaktuje się z  Państwem drogą e-mail.
Pamietaj że możesz wykonać każdą dowolna grafikę.
Jeśli przesyłasz do nas już gotowy projekt to powinien on być w wymiarze dokładnie takim jak zamawiany.
W celu zapewnienia Państwu sprawnej i szybkiej obsługi bardzo prosimy o skarzystanie z poniższych wskazówek.
Przestrzeń barw - pliki w formacie CMYK (32 bit.)
Pliki z grafiką rastrową - zalecane pliki w formacie TIFF z kompresją LZW, bez masek, warstw oraz dodatkowych kanałów.
Dopuszczalne formaty graficzne: JPG, CDR, PSD, PDF, WMF. Nie mozna przesyłać linków do stron internetowych lub serwerów.
Obiekty w rysunku powinny być wykonane wektorowo (czyli za pomocą lini krzywych), w niektórych przypadkach mogą to być bitmapy, które można przerobić na inny format, ale jest to dodatkowa usługa.
Nie wysyłaj plików w programie WORD ani żadnym z pakietu MICROSOFT OFFICE! - nie nadają się do wykorzystania.
Pamietaj czcionki które widzisz u siebie na komputerze nie muszą być prawidłowo wyświetlane na innych komputerach. Najlepiej zamień czcionki na krzywe lub dołącz do pliku i usuń wszystkie style.
Najlepiej przesłać pliki zapisane w Corelu w wersjach 5-14 w formacie CDR lub EPS.
Rozdzielczośc - pliki w skali 1:1, 300 dpi (punktów na cal). Rozmiar pojedynczego pliku nie może przekraczać 2 MB. "Obrazki" z Internetu mają zbyt słabą jakość.
W przypadku plików zapisanych w innym formacie niż wskazane prosimy o kontakt w celu ustalenia czy pliki takie będą mogły być użyte do dalszej obróbki. Zdjęcia powinny być wykonane aparatem cyfrowym. Nie przyjmujemy do realizacji zdjęć wykonanych telefonami komórkowymi.
Nośniki - gotowe pliki mozna dostarczyć do nas nagrane na płycie CD, DVD, nośnikach pamięci (PenDrive) lub przesłać do nas elektronicznie.
Krótkie dedykacje oraz inne teksty jakie mają być zamieszczone na zamówionych projektach prosimy przesyłać w opisie zamówienia. Kolorystyka, krój czcionki zostaną dobrane indywidualnie, przy uwzględnieniu wykorzystanych plików graficznych, zamówionego projektu i przeznaczenia - charakterem jaki dany produkt będzie pełnił.
W razie jakichkolwiek wątpliwości PYTAJ naszego grafika.
Pamietaj, że jakość wyrobów zależy od jakości przesłanych materiałów i projektów (rozdzielczości zdjęcia itd.)
Warunkiem realizacji zamówienia jest dokonanie opłaty przez klienta na równowartość zlecenia.
Można tego dokonać poprzez wpłatę gotówki przy składaniu zamówienia w n/firmie przy ul. Poznańskiej 2a w Inowrocławiu, bądź oprzez dokananie przelewu na nasz konto nr:

04 2490 0005 0000 4500 1333 9358
dla CENTRUM BADTKE Arkadiusz Badtke
ul. Poznańska 2a
88-100 Inowrocław


UWAGA! W przypadku chęci dokonania przelewu na n/konto bankowe, prosimy o wcześniejszy kontakt poprzez tel. 52 3574550, bądź poprzez skrzynkę internetową w celu ustalenia wartości przelewu (szczególnie przy zamówieniach expresowych).

CENY:
Ze względu na szerokie możliwości wyboru materiałów, wzorów oraz stosowanych technik, nie jesteśmy w stanie zamieścić szegółowego cennika.
Zapewniamy, iż państwa zamówienie zostanie obsłużone profesjonalnie i otrzymacie państwo produkt wysokiej jakości. Nie zawyżamy cen! Jeśli znajdziecie Państwo ofertę znacznie tańszą od naszej, proszę się upewnić co do jakości takiej usługi.

Cena zależy od:
- ilości
- rodzaju materiału
- stopnia skomplikowania zamówienia
- sposobu wykończenia

Wszystkie produkty zamówicie Państwo u nas. Dokładamy wszelkich starań aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany profesjonalnie zrealizowanym zamówieniem.
Wyślij zlecenie: